Tayyip Yaşar

Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Denetçi

1983 Marmara Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 1980 Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik hizmetine kurucusu olduğu Mali Müşavirlik bürosu ile başladı. 

Yılmaz Özel

Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Denetçi

1982 Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi (Gazi Üniversitesi Maliye Fakültesi ) Mali Bilimler ve Muhasebe Bölümü bitirdi. 

Hasan Ünlü

Yeminli Mali Müşavir, Avukat

Hasan Ünlü, 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1972 yılında Maliye Bakanlığı’nda Gelir Uzmanı olarak göreve başlamış ..

Ebubekir Taşyürek

Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Denetçi

1960 yılında Erzurum’da doğdu.

1982 yılı haziran ayında Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Ana Bilim Dalının Yönetim Bilim Dalında Yüksek Lisans Programına katıldı.

Mehmet İhsan Ünlüsan

Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Denetçi

1964 yılında Ankara'da doğdu. 1987 de Hacettepe Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonomi Bölümünden mezun oldu.

1988 yılında girdiği seçme sınavlarını kazanarak Maliye Bakanlığı Stajyer Gelirler 

Mehmet Güçlü

SMMM, Sorumlu Denetçi

1986 Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü bitirdi.

2013 Marmara Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Muhasebe-Finans Anabilim Dalında Tezli Yüksek Lisansını “Çalışma Sermayesi” konusunda tamamladı.

 

Rasim Sezer

SMMM, Sorumlu Denetçi

1983 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi – Muhasebe Finansman bölümünden mezun oldu. 1986 yılında, Bakırköy ilçesinde Serbest Mali Müşavirlik faaliyetine başladı.

Abdulaziz Ural

SMMM, Sorumlu Denetçi

1980 İstanbul Ticari İlimler Akademisi Ticari Bilimler Fakültesi İşletme Muhasebe Bölümü bitirdi. 1974-1981 Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Van İl Müdürlüğünde Kamu görevinde bulundu. 1989 Yılı..

 

Nail Çamcı

SMMM, Sorumlu Denetçi

1987 Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü bitirdi. 1988 Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik hizmetine kurucusu olduğu Mali Müşavirlik Bürosu ile başladı ve devam etmektedir..

Adem Çalışkan

SMMM, Sorumlu Denetçi

1996 Yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. İSÜ İşletme alanında Yüksek Lisansını tamamladı.

Çetin Dönmez

SMMM, Sorumlu Denetçi

1986 Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bitirdi. 1989 Yılı İstanbul Birlik Vakfı uhdesinde kurulan “Meslekte Birlik Grubu” üyesidir..

Ümit Aydınoğlu

SMMM, Sorumlu Denetçi

2000 Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi, İktisat Bölümü bitirdi. 2003 Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik unvanına hak kazanarak mesleğin çeşitli kademelerinde bağımlı..

Nizam Kılıç

SMMM, Sorumlu Denetçi

1983 Erzurum Atatürk Üniversitesi işletme fakültesi “Muhasebe-Finans” Bölümünü bitirdi.1987 Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik hizmetine kurucusu olduğu Mali Müşavirlik Bürosu ile başladı ve devam etmektedir